2017 balandžio 25 d.
en
 

Balttechnika 2017 Litexpo

 

 

Aktualijos

2017-04-14

HANNOVER MESSE: Automatizavimas ir „Pramonė 4.0“ Baltijos šalyse

Baltijos šalys Estija, Latvija ir Lietuva tapo žinomos dėl sparčiausio interneto ryšio Europoje, sėkmingų startuolių tokių kaip "Skype" ir „Transferwise" bei viešojo administravimo skaitmenizavimo. Dabar šios trys šalys siekia bendradarbiauti pereinant prie „Pramonė 4.0", glaudžiai bendraujant su Vokietijos įmonėmis. Vis daugiau Vokietijos investuotojų pasinaudoja patrauklia Baltijos regiono aplinka.
 

Vokietijos verslininkams parodos Hannover Messe metu ekspertai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos pristatys plėtros galimybes Baltijos šalyse. Parodos lankytojams šiais metais trys šalys patrauklios ir dėl to, kad Baltijos regionas - tai natūrali geografinė parodos šalies partnerės Lenkijos tąsa Šiaurėje.

 

Renginys suteiks galimybę asmeniškai susitikti su svarbiais asmenimis ir išgirsti iš pirmų lūpų apie vykdomus projektus, perspektyvas, kontaktų ir finansavimo galimybes.

 

Sveikinimo žodį tars Lietuvos Respublikos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

 

Renginio organizatoriai - Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, Latvijos investicijų ir plėtros agentūra LIAA bei Estijos IT klasteris.

 

Renginio kalba: anglų 
Dalyvavimas renginyje, įskaitant užkandžius nuo 12:00, yra nemokamas. Kadangi vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija čia.
Renginio vieta ir laikas: 2017.04.25, 10:00-12:00, salė 3, stendas H31/6 (VIP-Room)
 
Daugiau informacijos rasite renginio programoje.

Lauksime Jūsų Hanoveryje!

 

Plačiau.  

 

 Spausdinti
 

Inžinerinių technologijų centras  VšĮ „Intechcentras", bendradarbiaudamas su savo partneriais Lietuvoje ir užsienyje, teikia šiuolaikinės inžinerijos technologijų ir vadybos mokymo bei konsultavimo paslaugas naujų produktų kūrimo ir gamybos efektyvinimo srityse.

Dėl informacijos apie paslaugas prašome kreiptis:

El. paštu: info@intechcentras.lt;

Tel: (8-5) 2388947

www.intechcentras.lt

 

 

 

Nacionalinė technologijų platforma "Ateities gamyba" - tai savanoriškas verslo įmonių ir mokslo institucijų atstovų susivienijimas, kurio tikslas - užtikrinti inžinerinės pramonės konkurencingumą ateityje globalios ekonomikos sąlygomis sutelkiant tam reikalingus resursus bei pastangas.

 

Dagiau informacijos: www.manufuture.lt

s

Nacionalinė skaitmeninės pramonės platformos „Industrija 4.0“ konferencija

DĖMESIO! Lietuvos ir Norvegijos kontaktų mugė

Mechanikos inžinieriaus žinynas - užsisakyk! inzinerija@intechcentras.lt

Industry 4.0 mokymai

s
Savanorių pr. 176-803, LT-03154 Vilnius, Kodas 121895717 Valstybės įmonė registrų centras, tel. (8 5) 231 2520, faks. (8 5) 203 2222, el. paštas info@linpra.lt © Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra“Visos autorinės teisės saugomos. Cituojant nuorodos į šaltinį būtinos.

Lankytoju statistika

Is viso apsilanke: 4582899

Siandien apsilanke: 349

Dabar narso: 21

Sprendimas: Freshmedia

Naudojama: EasyWeb 3.0

s
s