2017 liepos 23 d.
en
 


Naujienos

2012-02-13

Asociacija LINPRA pradeda rengtis Visagino atominės elektrinės statybai

Vasario 10 d. Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA kartu su Lietuvos statybininkų asociacija ir Lietuvos energetikos institutu pasirašė ketinimų protokolą bendradarbiauti rengiantis dalyvauti Visagino atominės elektrinės (AE) projekte.

Šiuo susitarimu siekiama skatinti Lietuvos verslo įmonių bei mokslo institucijų kompetencijos ir konkurencingumo augimą atominės energetikos plėtros, saugos bei kitose susijusiose srityse, o ypač jų dalyvavimą Visagino atominės elektrinės projekte. Asociacijos ketina drauge rengti specialistus, tobulinti įmonių veiklą bei bendradarbiavimą ir kaupti žinias, būtinas siekiant dalyvauti įgyvendinant tokio masto projektą.

Bendradarbiavimu domisi ir kitų verslo sričių įmonės ir jas vienijančios asociacijos, kurios bus kviečiamos įsitraukti į jau pradėtą pasirengimo veiklą. Skaičiuojama, kad Lietuvos verslas Visagino AE statybose galėtų pretenduoti į  4-5 mlrd. litų vertės užsakymus, tai sudarytų apie 30 proc. visos projekto kainos.

Pagal pasirašytą susitarimą, bus siekiama bendradarbiauti trijose srityse: darbuotojų mokymų ir įmonių veiklos procesų sertifikavimo, konstruktyvaus bendradarbiavimo su Visagino AE projekto užsakovu, strateginiu investuotoju bei verslą reguliuojančiomis institucijomis, taip pat švietimo srityje, gerinant  vietinių specialistų rengimą, kuris yra ilgai trunkantis procesas.   

Pasirašymo akimirkos:

 

Apie protokolo pasirašymą praneša ir Lietuvos energetikos ministerija.
 

 Spausdinti
 

Inžinerinių technologijų centras  VšĮ „Intechcentras", bendradarbiaudamas su savo partneriais Lietuvoje ir užsienyje, teikia šiuolaikinės inžinerijos technologijų ir vadybos mokymo bei konsultavimo paslaugas naujų produktų kūrimo ir gamybos efektyvinimo srityse.

Dėl informacijos apie paslaugas prašome kreiptis:

El. paštu: info@intechcentras.lt;

Tel: (8-5) 2388947

www.intechcentras.lt

 

 

 

Nacionalinė technologijų platforma "Ateities gamyba" - tai savanoriškas verslo įmonių ir mokslo institucijų atstovų susivienijimas, kurio tikslas - užtikrinti inžinerinės pramonės konkurencingumą ateityje globalios ekonomikos sąlygomis sutelkiant tam reikalingus resursus bei pastangas.

 

Dagiau informacijos: www.manufuture.lt

s

Mechanikos inžinieriaus žinynas - užsisakyk! inzinerija@intechcentras.lt

Industry 4.0 mokymai

s
Savanorių pr. 176-803, LT-03154 Vilnius, Kodas 121895717 Valstybės įmonė registrų centras, tel. (8 5) 231 2520, faks. (8 5) 203 2222, el. paštas info@linpra.lt © Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra“Visos autorinės teisės saugomos. Cituojant nuorodos į šaltinį būtinos.

Lankytoju statistika

Is viso apsilanke: 5082898

Siandien apsilanke: 3493

Dabar narso: 42

Sprendimas: Freshmedia

Naudojama: EasyWeb 3.0

s
s